یکشنبه, 03 شهریور 1398 - Sunday 25 August 2019
رهبر انقلاب در دیدار وزیر اوقاف سوریه و هیات همراه:

⚠️باید با کسانی که مانند سعودی‌ها و براساس نقشه استکبار، ضدوحدت شیعه و سنی عمل میکنند، مقابله کرد

🔻رهبر انقلاب، ظهر امروز در دیدار وزیر اوقاف سوریه و هیات همراه:

🔹وظیفه ما این است که از اسلام و از حرکت اسلامی حمایت کنیم و دفاع کنیم. یکی از مقدماتش این است که این اختلافات فرقه‌ای و تاریخی را کنار بگذاریم. کسانی هستند که مخالفتند و نمیگذارند.

🔹یک کسانی را از ما شیعیان تحریک میکنند، یک کسانی را از برادران اهل سنت ما تحریک میکنند. آنها وادار میشوند به اینکه برخلاف حرکت وحدت حرف بزنند، اقدام کنند و کار کنند. اینهایی که این نقش را ایفا میکنند، اگر وابسته‌ی به سیاستهای جهانی و استکباری نباشند، باید بهشان بی‌اعتنایی کرد. اما اگر چنانچه مثل سعودیها و مثل بعضی‌های دیگر این اختلاف‌افکنی ناشی باشد از سیاستهای استکباری، باید با اینها مقابله کرد. باید محکم با اینها مواجه شد.

🔹آن شیعه‌ای که لندن از او حمایت بکند، آن شیعه را ما قبول نداریم. آن سنی‌ای که آمریکا و اسرائیل از او حمایت میکنند، آن سنی را ما مسلمان نمیدانیم.

🔹اسلام آن است که با کفر و با ظلم و با استکبار مخالف است. ما مشترکاتمان اینهاست. مشترکات ما توحید است، مشترکات ما کعبه، وجود مقدس پیغمبر(ص)، محبت به اهل بیت(ع) و ... است؛ واجباتمان همه مشترکات است.

🔹اینکه حالا در نماز بنده قنوت بخوانم، شما نخوانید، چیزی نیست که اختلاف ایجاد کند.

🔺اصل قضیه این است که به خدای واحد و اَحد معتقد باشیم و به نبوّت معتقد باشیم و به نصرت الهی معتقد باشیم و به قیامت واقعاً معتقد باشیم. اینها اصل قضیه است. ۹۶/۱۲/۱۰‌

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار