جمعه, 29 شهریور 1398 - Friday 20 September 2019

در مراسمي با حضور امام جمعه ، بخشدار، روساي ادارات و نهادهاي انقلاب اسلامي بخش جلگه و تني چند از مسئولين نظامي و انتظامي از خدمات سروان حسينعلي نيك بخت، فرمانده كلانتري 44 شهر هرند تجليل و سروان كيخايي به عنوان فرمانده كلانتري منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری شهرداری هرند به نقل از سیمای هرند فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان در این مراسم ضمن تشكرازحضورمردم درانتخابات هفتم اسفندماه گفت: حضور مردم در انتخابات به معني علاقه ي مردم به انقلاب و حاكميت اسلام در كشور است . حاكميتي كه با خون بهاي شهيدان گلگون كفن بدست آمد و ما انقلابمان را ارزان بدست نياورديم كه به راحتي از دستش بدهيم.

سرهنگ ياردوستي ادامه داد: امروز امنيت داخلي و مرزهاي ايران اسلامي مرهون زحمات و خون شهداي سبزپوش نيروي انتظامي است و ما ازاوايل انقلاب تاكنون شهداي زيادي را براي استقرارامنيت ملي و مبارزه با سوداگران مرگ، تقديم انقلاب اسلامي كرده ايم ولي سربلند و پرتلاش به خدمت رساني به مردم لايق ايران اسلامي ادامه مي دهيم و اين خدمت رساني جزو افتخارات ماست.

در پايان احكام سروان نيك بخت و سروان كيخايي قرائت شد و ازخدمات ارزشمند سروان نيك بخت تجليل و سروان كيخايي به سمت فرماندهي كلانتري 44 شهر هرند منصوب شد.

   

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار