شنبه, 27 مهر 1398 - Saturday 19 October 2019
با حضور فرمانده انتظامی استان اصفهان افتتاح شد؛

دفتر پلیس + 10 با حضور مسئولان و عده کثیری از مردم افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری شهرداری هرند فرمانده انتظامی استان اصفهان و هیئت همراه که برای افتتاح دفتر پلیس + 10 به هرند سفر کرده بودند از آموزشگاه رانندگی شهربازدید کرده و با بخشدار، شهردار و اعضای شورای شهر گفتگو کردند.

در آئین افتتاح این دفتر امام جمعه و رئیس شورای شهر در سخنرانی خود با تقدیر از پشتیبانی و حمایت فرمانه انتظامی استان وجود این دفتر در هرند را مهم و لازم دانستند.

سردار آقاخانی فرمانده انتظامی استان اصفهان نیز در سحنرانی خود با ذکر اینکه به هرند نگاه ویژه باید داشت، گفت: در پاسداشت وفادار و ولایتمداری این مردم هر کاری بتوانیم انجام می دهیم، ضمن آنکه بخشدار، شهردار و نمایندگان شورای شهر نیز از جان و دل مایه می گذارند و بسیار پیگیر حل مشکلات مردم هستند.

در پایان این مراسم نیز لوحهای تقدیر به رسم تقدیر و تشکر به سردار آقاخانی فرمانده انتظامی استان اصفهان، آقای نوری مدیریت اجرائی طرحهای پلیس + 10 کشور، سروان نوری معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات نیروی انتظامی استان اصفهان و سروان ناطقی کارشناس فناوری اطلاعات و ارتباطات نیروی انتظامی استان اصفهان اهدا شد.

پیش از افتتاح دفتر پلیس + 10 سردار آقاخانی و مسئولان ارشد انتظامی استان با حضور بر سر مزار شهدا با نثار گل و قرائت فاتحه از مقام شامخ این دلاوران تقدیر کردند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار