دوشنبه, 31 تیر 1398 - Monday 22 July 2019

به گزارش پایگاه خبری شهرداری هرند به نقل از اصفهان شرق شهردار با اشاره به ادامه ی مراحل مرمت بازار تاریخی شهر هرند گفت: مرمت و بازسازی این مکان تاریخی با اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیون تومان در حال اجرا است و تا پایان تابستان به اتمام می رسد.

حمید شهبازی اظهار کرد: به منظور ایجاد نشاط سالم و در راستای طرح اوقات فراغت برای بانوان احداث پارک بانوان با اعتبار یک میلیارد تومان کلید خورد.

ایجاد کانال در بلوار کشاورز برای هدایت آبهای سطحی شهر، جدول گذاری فاز دوم شهرک صفار، اجرای عملیات میدان جوان، ترمیم ترانشه های سطح شهر و مرمت آب انبار از دیگر اقداماتی بود که شهردار شهر هرند به آن اشاره کرد.

وی از همکاری شهرداری با اوقاف خبر داد و گفت: طراحی پارک و ساماندهی فضای اطراف برج کبوتر خانه اطراف امام زاده شاهزاده حیدر از اقدامات صورت گرفته شهرداری با همکاری هیئت امنای امامزاده و اوقاف است.

شهردار هرند با اشاره به این که مسئولان شهرهای کوچک باید شرایطی مطلوب را برای نشاط جوانان ایجاد کنند خاطر نشان کرد: تغییر سبک زندگی به شیوه ی اسلامی و ایرانی و ایجاد نشاط سالم و مشروع از جمله عوامل مهم در خصوصی فرهنگ جوامع شهری است که مسئولان باید در صدد اجرای آن باشند.

وی در پایان از حمایت های همه جانبه ی اعضای شورای اسلامی شهر و عنایت ویژه فرماندار در جهت حل مشکلات شهرک علامه و مسکن مهر صفار و ارشاد تشکر کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار