چهارشنبه, 27 تیر 1397 - Wednesday 18 July 2018

حمید شهبازی شهردار هرند طی پیامی هفته نیروی انتظامی را به سبز پوشان عرصه نظم و امنیت تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است.

بسم الله الرحمن الرحیم
امروز نیروی انتظامی در خدمت مردم ، در کنار مردم و پشتیبان آنان است و آحاد مردم نیز به این نیرو افتخار می کنند و به آن اعتماد دارند.
« مقام معظم رهبری»

جایگاه و نقش نیروی انتظامی در پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی در کنار سایر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برکسی پوشیده نیست و یکی از بزرگترین وظایف این نیرو براساس سخنان فرماندهی معظم کل قوا، پاسداری از ارزش های اصیل انقلاب اسلامی است و تحقق این وظیفه بزرگ در سایه اتکال به خدای متعال ، اعتقاد راسخ به «ولایت فقیه» ،عمل به قانون و رعایت موازین شرعی بدست می آید.
حافظان نظم و امنیت با هماهنگی ، همدلی ، هم افزایی و همراهی در چارچوب سیاست های تبیین شده موفق شده اند گامهای بلندی در جهت ضمن افزایش رضایت عمومی،  کاهش جرائم سازمان یافته  و حفظ امنیت بردارند.
بی تردید امنیت و آرامش امروز ایران اسلامی و هرند، مدیون فداکاری ها و فعالیت های شبانه روزی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی است که در سایه تلاش و مجاهدت آنان ، فضایی امن و مناسب برای رشد و توسعه جای جای میهن عزیزمان مهیا شده است.
اینجانب ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، مراتب تشکر و قدردانی خود را از خدمات شجاعانه، حضور هوشمندانه و جانفشانی‌های فرماندهان و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی در سراسر ایران عزیزمان به ویژه هرند عرض می‌نمایم.
امیدوارم در سایه رهنمودهای «فرماندهی معظم کل قوا» در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی ، پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برقراری نظم و امنیت درجامعه موفق و موید باشید.

حمید شهبازی
شهردار هرند

به گزارش پایگاه خبری شهرداری  هرند به نقل از ایلنا، سردار "سعید منتظرالمهدی" معاون اجتماعی و سخنگوی ناجا از آغاز هفته  نیروی انتظامی در روز ۱۴ مهرماه خبر داد و اظهارداشت: هفته نیروی انتظامی با شعار "پلیس برای امنیت، امنیت برای همه" از جمعه ۱۴ مهرماه با سخنرانی سردار "حسین اشتری" فرمانده نیروی انتظامی و  فرماندهان انتظامی استان‌ها، به صورت هم زمان پیش از خطبه‌های نمازجمعه این هفته آغاز می شود.
سخنگوی نیروی انتظامی گفت: هفته ناجا تا پنج‌شنبه ۲۰ مهرماه با حضور در بهشت زهرا(س) به منظور میثاق مجدد با آرمانهای حضرت امام(ره) و ادای احترام به روح بلند و ملکوتی شهدا ادامه خواهد داشت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار