چهارشنبه, 27 تیر 1397 - Wednesday 18 July 2018

به گزارش پایگاه خبری شهرداری هرند بعد از ظهر امروز از ساعت 14 طی مراسمی معارفه رسمی حمید شهبازی جهت شهرداری هرند در محل شهرداری برگزار شد.
در این مراسم که با حضور محمدرضا کمالی  مدير كل دفتر امور شهري و شوراهای استانداری اصفهان، موسوی معاون عمرانی فرمانداری شهرستان اصفهان، بخشدار جلگه، امام جمعه و مسئولان هرند برگزار شد، حمید شهبازی ضمن تقدیر از شورای اسلامی پنجم برای انتخاب وی جهت خدمت در این پست، از شورای چهارم، استانداری، فرمانداری بابت همکاری و کمک و مردم خوب هرند و کلیه پرسنل و زحمتکشان شهرداری تشکر کرد و گفت اگر خدمتی بود کار گروهی و یاری عزیزان و اگر کمبودی بود متوجه اینجانب بود.
شهبازی گفت: با اینکه من از بیش از ده شهر پیشنهاد  شهردار شدن را داشتم ولی همکاری مردم خوب هرند و مسئولان همدل آن باعث شد ترجیح بدهم در هرند بمانم.
در این مراسم حجه الاسلام حسینی امام جمعه هرند و جعفری رئیس شورای اسلامی شهر هرند نیز در صحبتهائی به این نکته اشاره کردند ابقای شهردار باعث می شود برنامه ها بهتر به پیش برده شود و شرایط بهتری برای خدمت فراهم شود.
جعفری نیز با اشاره به عملکرد آقای شهبازی گفت: عملکرد مثبت ایشان باعث شد آقای شهبازی را در سمت شهرداری هرند ابقا کنیم.
کمالی مدير كل دفتر امور شهري و شوراهای استانداری اصفهان نیز در صحبتهای خود با اشاره به آنکه شوراهای شهرهائی مثل دولت آباد نیز بدنبال آقای شهبازی برای شهرداری شهرهای خود بودند گفت: برای اجرای هر چه بهتر برنامه های مدیریت شهری ابقا و ادامه شهرداری راه حل مناسبی است و برای آقای شهبازی آرزوی موفقیت بیشتر دارم.

96071609

96071610

96071611

96071612

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار