سه شنبه, 28 اسفند 1397 - Tuesday 19 March 2019
به دنبال سفر دکتر مهرعلیزاده استاندار اصفهان؛

به دنبال سفر دکتر مهرعلیزاده استاندار اصفهان به هرند و گفتگوی شهبازی شهردار هرند با استاندار که پیشتر خبر آن درج شد، جمعی از ورزشکاران هرند با انتشار نامه ای از حمید شهبازی تقدیر کردند. متن این نامه را با هم می بینیم.

📄 جناب آقای مهندس حمید شهبازی
شهردار محبوب و ورزش دوست شهر هرند

بی شک دلنگرانی های شما برای ورزش شهر هرند بر هیچ کسی پوشیده نیست . راه اندازی کمیته ورزشی ، برگزاری جلسات مختلف برای برسی و پیگیری مشکلات ورزش شهر هرند ، پیگیری و فراهم کردن بودجه برای سالن ورزشی ۹ دی ، پیگیری برای راه اندازی استخر شهر هرند ، تعهد کار برای چمن ورزشی شهر هرند و .‌‌. همه و همه نشان گر نگرانی های شما برای ورزش هرند بوده است که از چشم ورزشکاران و قهرمانان ورزشی هرند دور نمانده است.
حرکت امروز شما در پیگیری مطالبات ورزشی که در اولویت کاری شما برای استاندار بود  و فراهم ساختن دیداری حتی چند دقیقه ای  استاندار ورزشی استان اصفهان با نماینده ورزشکاران شهر هرند (آقای امان اله حداد ) که باعث شد کمبود های ورزشی به گوش ایشان برسد تا شاید محرومیت زیرساختی  ورزشکاران شهر هرند که در منطقه شرق اصفهان به چشم می خورد در آینده با قول های مساعد استاندار ورزش دوست اصفهان بر آورده شود همه و همه به خاطر تلاش شما و همکارانتان در شهرداری و شورای اسلامی شهر می باشد .
 بر خود لازم دانستیم  به پاس این همه حمایت از ورزشکاران هرند که  با قهرمانی های مدام جهانی و کشوری  و استانی سربلند در میادین هستند از شماو دیگر مسولینی که واقعا پیگیر مطالبات ورزشی می باشند قدردانی و سپاس داشته و از خداوند بزرگ آرزوی موفقیت در تمامی طول عمر خدمت رسانیتان را داشته باشیم .
همچنین از جناب آقای امان اله حداد خیر و پیشکسوت ورزش هرند که اینگونه پیگیر مطالبات ورزشکاران می باشند نیز قدردانی و سپاس را داریم .

از طرف ورزشکاران شهر دانش و نیایش شهر قهرمان پرور هرند

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار