چهارشنبه, 07 اسفند 1398 - Wednesday 26 February 2020

به گزارش پایگاه خبری شهرداری هرند به نقل از روابط عمومی استانداری اصفهان، استاندار اصفهان طي حكمي علي اصغر ذاكري هرندي را بسمت مدير كل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري منصوب كرد.

ذاكري که دارای مدرك دكتراي  برنامه ريزي شهري است با ٢٤ سال سابقه مديريت در حوزهاي اجرايي و سياسي در سمتهای شهردار هرند، بخشدار جرقويه سفلي، بخشدار مركزي لنجان،  شهردار زرين شهر، شهردار شاهين شهر، فرماندار مباركه و مشاور استاندار و مدير كل برنامه ريزي، نوسازي و تحول اداري استان انجام خدمت کرده و كارنامه اي درخشان بجا گذاشته است.
گفتنی است استان اصفهان با دارا بودن 107 شهرداری رتبه اول تعداد شهرداري ها را در كشور دارد و به همین سبب اهمیت این پست زیاد است.
 در حکم دکتر محسن مهرعلیزاده خطاب به علی اصغر ذاکری هرندی آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجربیات ارزنده جنابعالی بدینوسیله به سمت " مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری" منصوب می شوید.
امید است در سایه توجهات خداوند متعال و بهره گیری از تمام ظرفیت ها در انجام وظایف محوله در راستای تحقق اهداف جمهوری اسلامی ایران و پیروی از منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید، موفق و موید باشید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار