شنبه, 27 مهر 1398 - Saturday 19 October 2019

شهردار هرند در پیامی نوزدهمین سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد هرند، را به اساتید، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه تبریک گفت.
به گزارش پایگاه خبری شهرداری هرند، متن کامل پیام شهردار هرند به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

23 تیر ماه، نوزدهمین سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد هرند را به استادان و دانشجویان و کارکنان زحمتکش این واحد دانشگاهی و مردم فرهیخته و ولایت مدار هرند تبریک و تهنیت عرض نمایم.
اکنون دانشگاه آزاد اسلامی واحد هرند که یکی از شاخه های پر ثمر درخت تنومند و سرسبز انقلاب اسلامی است، افتخار می کنیم که در طول 19 سال فعالیت آموزشی، پژوهشی و فرهنگی توانسته، نقشی موثر در تعلیم و تربیت جوانان فرهیخته میهن اسلامی مان داشته باشد.
اینجانب امیدوارم در سالی که به نام «حمایت از کالای ایرانی» نامگذاری شده، همگام با اهداف دانشگاه آزاد اسلامی بتوانیم در عرصه فعالیتهای آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و کارآفرینی، نقشی موثر در تعلیم و تربیت جوانان فرهیخته میهن اسلامی مان داشته باشیم و درفضای مساعدکشور همراه با دیگر نهادها درجهت توسعه و پیشرفت این مرزو بوم تلاش کنیم.
در پایان از تمام کسانی که تلاشهای وافری را در توسعه کمی و کیفی روز افزون خانواده بزرگ دانشگاه در جای جای ایران اسلامی دارند، تشکر نموده، توفیقات روز افزون همه بزرگواران را از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم و برای دانشجویان و دانش آموختگان، اساتید و کارمندان خدوم این دانشگاه آرزوی توفیق دارم.

حمید شهبازی
شهردار هرند

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار