سه شنبه, 28 خرداد 1398 - Tuesday 18 June 2019
معاون راههای روستائی وزیر راه و شهر سازی در جلسه با شهردار هرند؛

شهردار هرند با معاون راههای روستائی وزیر راه و شهر سازی در محل این وزارت خانه، پیرامون مسائل و مشکلات هرند جلسه ای برگزار کرد.

در این جلسه شهردار هرند ضمن تقدیر و تشکر از سیاستها و برنامه های وزارت راه و شهرسازی در مورد شهرهای کم جمعیت و کم درآمد، به مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی بر تخصیص دو میلیون تن قیر رایگان به این وزارت خانه اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه آن دسته از معابر اصلی واقع در محدوده قانونی و خدماتی شهر هرند که بار ترافیک برون شهری را به دوش می کشند به روکش آسفالت نیاز دارند، لذا از وزارت راه و شهرسازی تقاضای اختصاص قیر به شهرداری هرند و همکاری در این زمینه را داریم.

معاون راههای روستائی وزیر راه و شهر سازی ضمن تقدیر و تشکر از حضور و پیگیری شهردار هرند تصریح کرد: با توجه به شرایطی که این شهر دارد نهایت مساعدت را در خصوص تخصیص قیر رایگان خواهیم داشت.

میر شفیع افزود: برنامه ای داریم که قیر مورد نیاز برای مسکن مهر شهرهای کوچک را هم در اختیار بنیاد مسکن بگذاریم که با همکاری شهرداریها، نسبت به اجرای آسفالت و ارائه خدمات دیگر به ساکنان این مناطق اقدام کنند.

گفتنی است بلوارهای دانشگاه، بسیج و کشاورز و خیابانهای ارشاد و شریعتی از معابر اصلی هرند هستند که تردد وسایل نقلیه سنگین برون شهری در آن ها به کثرت صورت می گیرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار