سه شنبه, 28 خرداد 1398 - Tuesday 18 June 2019

جلسه  بررسی مسائل و مشکلات بخشهای شرق اصفهان به ابتکار خانم دکتر تاج الدین و دکتر عابدی نمایندگان شهرستان اصفهان در محل فرمانداری برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری شهرداری هرند رئیس شورای اسلامی هرند با اعلام این خبر گفت: در این جلسه که با حضور دکتر تاج الدین و دکتر عابدی نمایندگان مجلس، فرماندار، مدیران بنیاد مسکن، راه و شهرسازی، منابع طبیعی و همچنین بخشداران، شهرداران و روسای شوراهای شهر شش بخش شرق اصفهان برگزار شد، مسائل و مشکلات شهرها بیان شد.
جعفری افزود: مسائل مطرح شده مربوط به راه ها، اسناد مالکیت در شهرها و روستاها، حوزه راهداری و غیره بود که پس از آن نیز مسئولان امر به پاسخگوئی پرداختند.
وی گفت: مسائل مرتبط با هرند بحث شهرک علامه امینی بود که الحمد الله مراحل آخر حل مشکلات اسناد را می گذراند و مسئولین امر به طور جد پی گیری می کنند و همچنین جاده هرند به کوهپایه که در مراحل نهائی آماده سازی است و به زودی به بهره برداری می رسد.
جعفری با بیان اینکه مطالبات و نیازها در صورتی که به گوش مسئولین برسد در مسیر حل و فصل قرار می گیرد گفت: این جلسه بسیار مثبت و سازنده بود و تشکر ویژه دارم از دکتر تاج الدین و دکتر عابدی که باعث شدند این جلسه با حضور فرماندار تشکیل شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار