سه شنبه, 28 خرداد 1398 - Tuesday 18 June 2019

مصطفی مرادی هرندی: هشتاد  پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر هرند با حضور حجت الاسلام سید حنان حسینی و حمید شهبازی شهردار در محل دفتر شورای شهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری شهرداری هرند در این جلسه ضمن آرزوی قبولی طاعات در ماه مبارک رمضان از مسؤولین خواست در مدت یک سال مانده از دوره  چهارم شورا با اتحاد، رفاقت و همدلی نسبت به برطرف شدن مشکلات گام های موثر و سازنده ای بردارند.

جعفری تامین نبودن زیرساخت های شهرک علامه امینی، عدم استقرار اداراتی مانند ثبت احوال، ثبت اسناد و املاک، هلال احمر، راهداری و ...،  عدم توسعه شهرک صنعتی (با توجه به این که سرمایه گذار آمادگی ایجاد کارخانه مواد غذایی را داشته ولی با محدودیت هایی روبرو شده است که مسؤولین شرکت شهرک های صنعتی استان بایستی راه ایجاد اشتغال آفرینی را هموار نمایند.) را از مهم ترین مشکلات شهر برشمرد. در ادامه جلسه حمید شهبازی شهردار و سایر اعضا مواردی را مطرح نمودند .

در پایان نماینده ولی فقیه در هرند و امام جمعه این شهر ضمن تاکید بر لزوم حفظ وحدت و همدلی بر مقدس بودن پیگیری حل مشکلات مردم، اهمیت توسعه همه جانبه  شهر و  توجه و همدلی با روستاهای بخش تاکید نمود.

حجت الاسلام سیدحنان حسینی همچنین توضیحاتی در خصوص سیاست گذاری و تشکیل ستاد نماز جمعه ارائه نمودند. وی آمادگی خود را جهت همراهی و برطرف شدن مشکلات  و پیگیری های درون و برون  استانی اعلام داشتند.

پس از اتمام جلسه حاضرین در مراسم غبارروبی شهدا و گرامیداشت هفته قوه قضاییه شرکت نمودند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار