دوشنبه, 31 تیر 1398 - Monday 22 July 2019
در دیدار با رییس دانشگاه ازاد هرند و شهرداری رخ داد:

به گزارش اصفهان شرق به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد هرند: دکتر قاسم خسروی، رئیس واحد هرند و مهندس ایمانیان معاونت آموزشی دانشجوی واحد با مهند س شهبازی شهردار شهر هرند دیدار کردند.
در این دیدار که در محل دفتر شهرداری هرند برگزار شد ، خسروی بر لزوم بهره ¬گیری از پتانسیل علمی این دانشگاه با وجود داشتن رشته های عمران و معماری در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مبنی بر سوق مدیریت شهری به سوی شهرسازی اسلامی ، زیبا سازی و منظر شهری پایدار و توسعه گردشگری تأکید کرد. وی با ا شاره به ایجاد مقدمات لازم برای انعقاد تفاهم نامه همکاری بین شهرداری هرند و دانشگاه آزاد اسلامی واحد هرند اشاره کرد و گفت : با توجه به تأکید شهردار بر استفاده از توان علمی دانشگاه¬ها و همکاری مطالعاتی و پژوهشی با این مراکز، به زودی تفاهم¬ نامه همکاری به امضا خواهد رسید.

DSC00006

خسروی افزود : بر اساس این تفاهم ¬نامه ، ضمن مشخص نمودن اولویت¬های پژوهشی و نیازهای مطالعاتی پروژه¬های شهری ، از توان علمی و پژوهشی دانشگاه در حوزه مدیریت شهری استفاده بهینه صورت پذیرد.
مهندس شهبازی نیز دراین دیدار ضمن ابراز خرسندی از تشکیل مرکز مطالعات ، برنامه ریزی و پژوهش در شهرداری هرند از انجام تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی و شهرداری هرند استقبال نموده وآمادگی خود را جهت هر گونه همکاری و به خدمت گرفتن تمامی تجربیات وامکانات دانشگاه دراین راستا اعلام کرد.

DSC000031

DSC00003
مهندس امین ایمانیان معاون آموزشی ،دانشجوئی ابراز داشت : احیاء مجموعه بازار و باقت قدیمی شهربعنوان نمونه در اولین مراحل اقدامات می تواند گامی قدرتمند در این راستا باشد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار