سه شنبه, 28 خرداد 1398 - Tuesday 18 June 2019
محمد جعفری در گفت و گو با پایگاه خبری شهرداری هرند:

خودتان را معرفی می کنید؟

محمد جعفری هرندی هستم متولد 1366 و مدت 19 سال است در اصفهان ورزش قهرمانی ووشو انجام می دهم. تا کنون 10 عنوان قهرمانی کشوری نیز را به دست آورده ام. چند قهرمانی بین المللی از جمله مدال طلای مسابقات ایروان(2015)، مدال طلای مسابقات آسیائی قفقاز(2014) و مدال طلای مسابقات کاپ 2015 نیز از جمله افتخارات بنده است.

 94111404

شما ساکن هرند هستید؟

تا شش سالگی در هرند بودم و پس از آن همراه خانواده به اصفهان رفتم ولی بستگانمان در هرند ساکن اند و به همین واسطه به هرند رفت و آمد دارم. بنده ورزش های رزمی را از 9 سالگی شروع کردم.

 

به نظر شما هرند به لحاظ امکانات ورزشی چطور است؟

جایگاه ورزش هرند می تواند بهتر از حال حاضر باشد ولی اینک به لحاظ امکانات ضعیف است. چند بار با نمایندگان اصفهان و اداره کل تربیت بدنی گفتگو کرده ام و درخواست راه اندازی سالن تربیت بدنی و سالن فوتبال مجهزتر را مطرح نموده ام اما کسی باید دنبال اجرایی شدن این امر باشد.

 

94111405

به لحاظ امکانات رزمی هرند را در چه سطحی می بینید؟

امکانات سالن رزمی خوب است ولی بزرگترین مشکل آن این است که راه آن دور است و می تواند از لحاظ امکانات ارتقا پیدا کند. سال گذشته به مسئول آموزش استان پیشنهاد دادم هرند را پایگاه ورزش رزمی شرق اصفهان کنیم و موافقت کردند ولی دیگر توجهی به این موضوع نشد.

 

برخورد مسؤولین هرند با شما چگونه بوده است؟

بعد از کسب عنوان آخر، مسئولانی نظیر حمید شهبازی شهردار و محمد جعفری رئیس شورای شهر هرند با بنده تماس داشتند و تبریک گفتند ولی از اداره ورزش وجوانان جلگه هنوز با بنده تماسی گرفته نشده است. جا دارد از این طریق از لطف و حمایت های بی شائبه شهردار و رییس شورای شهر تشکر نمایم.

 

کدام یک از هیئتهای ورزشی هرند فعال تر است؟

هیئت فوتسال فعالتر است که با آن ها در ارتباط هستم و تیم عرفان هم از آن هاست.

 94111406

برنامه های شما برای آموزش و مربیگری چیست؟

من هم اکنون مربی درجه 1 ووشو و داور درجه 1 فدراسیون ووشو ایران هستم و برای گرفتن مدارک جهانی دعوت نامه داشتم. برای این موضوع باید به چین سفر می کردیم و چون هزینه ها بر عهده خودمان بود و بنده از پس آن بر نمی آمدم لذا از رفتن باز ماندم.

 

شما از طرف اصفهان در مسابقات شرکت کردید؟

بله و آن ها امکانات لازم را در اختیار من گذاشتند.

 

نویسنده: سیمین سعیدی

دیدگاه‌ها  

+1 # مخترع بین مللی مهدی ناظمی هرند 1395-04-14 10:48
باسلام خدمت استادجعفری تبریک میگم باعث سربلندی کشورمان ایران شدید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار