سه شنبه, 28 خرداد 1398 - Tuesday 18 June 2019

در گروه اول این مسابقات کمیته امداد 5 بر 3 مغلوب دانشگاه پیام نور و کلانتری 4 بر 2 مغلوب بخشداری شد. پس از آن اداره ورزش و جوانان 10 بر 5 از سد کمیته امداد گذشت و با 6 امتیاز صعود کرد. پیام نور با 3 امتیاز دوم شد و کمیته امداد حذف شد.

در گروه دوم نیز شهرداری با نتیجه 10 بر 5 از بخشداری شکست خورد. همچنین تیم شهرداری در بازی خود با انتظام (نیروی انتظامی) که در آن تجدید نظر شده بود 5 بر 4 پیروز شد و رقیب تیم ورزش جلگه شد تا بخشداری هم در نیمه نهایی به مصاف پیام نور برود.

مسؤول اداره ورزش و جوانان بخش جلگه در این زمینه گفت: مسابقات کارکنان دولت در بخش جلگه به منظور همدلی و همزبانی دولتمردان جلگه برگزار شده است.

حسین سلطان نصیری با اشاره به این که بسیاری از ورزشکاران و مسؤولان ورزشی بخش ها و شهرهای تابعه پس از سال ها قدم به سالن ورزشی می گذارند گفت: باعث مباهات است وقتی هدایت ا... ناظمی مسؤول اسبق هیات فوتبال بخش جلگه، محمدعلی جعفری کاپیتان اسبق باشگاه شهرداری هرند، محمد قاسمی بازیکن سابق تیم سیان، مسؤولان فعلی شهر مثل مهندس شهبازی شهردار هرند و محمد حدادی عضو شورای اسلامی شهر و همچنین رسول جعفری سرپرست کلانتری جلگه و دولت مردان جلگه در سالن حاضر می شوند.

وی همچنین اعلام کرد: اداره ورزش و جوانان بخش جلگه در صدد است تا نسل دیروز و امروز ورزش جلگه را در کنار هم دعوت کند. قصد داریم در آینده ای نزدیک اولین دوره مسابقات کارگران بخش جلگه را برگزار نماییم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار